Szpital Nadziei UJASTEK

szpital nadziei ujastek

Szpital_Położniczo-Ginekologiczny UJASTEK w Krakowie

Jak wygląda na codzienna praca na Oddziale Neonatologicznym Szpitala Nadziei UJASTEK w Krakowie ? Jakie są najczęstsze problemy zdrowotne najmniejszych pacjentów ? Co się zmieniło w pracy lekarzy na oddziale na przestrzeni kilku lat ? Jak ważna jest współpraca rodziców z lekarzami w całym procesie leczenia ? Na te wszystkie pytania odpowiada dr Beata Rzepecka-Węglarz Ordynator Oddziału Neonatologicznego Szpitala Położniczo-Ginekologicznego UJASTEK w Krakowie.

szpital nadziei ujastekMożemy również poznać historię bliźniaczek Justynki i Joasi urodzonych w 30 tygodniu ciąży, oraz historię Adasia urodzonego w 26 tygodniu ciąży z masą ciała poniżej 1000 gramów. Ich pobyt na Oddziale Intensywnej Terapii, problemy z tym związane. O tym jakie są towarzyszące temu emocje rodziców i jak sobie z nimi radzić mówi psycholog Izabela Grzyb.

 

Całość przedstawiona jest w poniższym materiale filmowym:

szpital nadziei ujastek, szpital nadziei ujastek, szpital nadziei ujastek, szpital nadziei ujastek

Zapisz się na newslettera-otrzymasz za darmo ebooka o procedurach w neonatologii
Standard Świadczenia Usług Medycznych "Neonatologia"
Po prawej stronie wpisz swój adres e-mail i kliknij DOSTĘP ZA DARMO. Otrzymasz wtedy darmowego ebooka o obowiązujących aktualnie standardach świadczenia usług medycznych z zakresu neonatologii. Życzymy miłej lektury.

, ,

KONTAKT

Kontakt możliwy jest przez Twittera lub FeedBurnera. Poniżej proszę wybrać ikonę :

Comments are closed.