Podlaskie

BIAŁYSTOK :                                                                                                                   ul. Skłodowskiej-Curie 24A – UNIWERSYTECKI  SZPITAL  KLINICZNY                           ul. Warszawska 15 – NEONATOLOGIA – SZPITAL WOJEWÓDZKI im. J. Śniadeckiego

Zobacz również województwa :                                                              DolnośląskieKujawsko-PomorskieLubelskieLubuskieŁódzkieMałopolskieMazowieckieOpolskiePodkarpackiePomorskieŚląskieŚwiętokrzyskieWarmińsko-MazurskieWielkopolskieZachodniopomorskie

Zapisz się na newslettera-otrzymasz za darmo ebooka o procedurach w neonatologii
Standard Świadczenia Usług Medycznych "Neonatologia"
Po prawej stronie wpisz swój adres e-mail i kliknij DOSTĘP ZA DARMO. Otrzymasz wtedy darmowego ebooka o obowiązujących aktualnie standardach świadczenia usług medycznych z zakresu neonatologii. Życzymy miłej lektury.

2 Komentarze do: “Podlaskie”

 1. Bożena Florczyk pisze:

  Witam!
  W województwie podlaskim są jeszcze inne szpitale posiadające oddziały neonatologiczne,
  Ja pracuję w Oddziale Noworodków i Wcześniaków z Pododdziałem Patologii Noworodka i OION Szpitala Wojewódzkiego w Łomży.
  Ul. Piłsudskiego 11 18-400 Łomża

  Skomentuj

  • zzneo pisze:

   Tak, oczywiście, że jest jeszcze wiele innych szpitali z oddziałami neonatologicznymi. Na razie aktualna strona internetowa cały czas powstaje i jest uaktualniana, powoli inne szpitale też będą dodawane.

   Skomentuj

Poniżej napisz swój komentarz: