Jubileusz 15-lecia Kliniki Neonatologii IMID w Warszawie

Jubileusz 15 Lecia Kliniki IMID

Jubileusz Kliniki Neonatologii IMID w Warszawie

W maju 2012 roku miała miejsce uroczystość z okazji Jubileuszu 15-lecia Kliniki Neonatologii IMID (Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie). W uroczystym spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele: Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, p. Jolanta Kwaśniewska, przedstawiciel Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawa, przedstawiciel Rzecznika Praw Dziecka, p. poseł Ryszard Kalisz, dyrektor Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie dr Tomasz Maciejewski oraz Prof. dr hab. n. med. Ewa Helwich – Krajowy Konsultant ds Neonatologii.

Jubileusz 15 Lecia Kliniki Neonatologii IMID

 

 

Krótki reportaż z całej uroczystości z okazji Jubileuszu 15-lecia Kliniki Neonatologii IMID do obejrzenia w poniższym materiale filmowym:

O największych sukcesach Kliniki Neonatologii IMID w Warszawie mówi Dyrektor Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie dr Tomasz Maciejewski:

Zaproszona na uroczystość p. Jolanta Kwaśniewska ujawnia poniżej dlaczego postanowiła wesprzeć Klinikę Neonatologii oraz jak wspomina swój okres macierzyństwa i jak Prezydent Aleksander Kwaśniewski pomagał żonie:

kliniki neonatologii imid,
Zapisz się na newslettera-otrzymasz za darmo ebooka o procedurach w neonatologii
Standard Świadczenia Usług Medycznych "Neonatologia"
Po prawej stronie wpisz swój adres e-mail i kliknij DOSTĘP ZA DARMO. Otrzymasz wtedy darmowego ebooka o obowiązujących aktualnie standardach świadczenia usług medycznych z zakresu neonatologii. Życzymy miłej lektury.

, ,

KONTAKT

Kontakt możliwy jest przez Twittera lub FeedBurnera. Poniżej proszę wybrać ikonę :

Comments are closed.