Głosuj na dr n. med. Agatę Mościcką

dr n med. Agata Mościcka

 

 

 

 

 

 

Weź udział w świąteczno-noworocznym konkursie „SPORTOWIEC  AMATOR  2012″, organizowanym przez „Głos Wielkopolski” i oddaj swój głos dla dr n. med. Agaty Mościckiej, która na co dzień jest lekarzem pediatrą i neonatologiem, pracuje w Klinice Neonatologii UM w Poznaniu przy ul. Polnej.

Wyślij SMS pod nr 72355 o treści AMATOR.2

Ale po ciężkiej pracy i po całodobowych dyżurach w szpitalu dr Agata Mościcka zamienia się w amazonkę, dosiadającą klacz Dancing Queen. I jak sama mówi… „mój obecny koń, klacz Dancing Queen, ma 8 lat. Kupiłam ją, kiedy miała 6 i była „szalona”. Wystartowałyśmy jako para w 2011 roku, zdobywając wiele pucharów, w tym, najważniejszy, za drugie miejsce w Pucharze Polski w kategorii business w Janowie Podlaskim. Później byłam z nią też pierwsza na imprezie Open P w Białym Borze, trzecia w Grand Prix Amatorów w Poznaniu i druga w niedawnych zawodach w Jaszkowie.” „…często rozmawiam z Dancing o swoich kłopotach, a ona słucha, wiem to na pewno. Wiem również, że dla mnie nie zawaha się przed żadną przeszkodą. Rży, kiedy wchodzę do stajni, a to dla mnie największa nagroda. Cieszę się też, że moje ukochane dzieci, 9-letnia Amelka i 14-letni Wojtek również pokochały konie i zaczynają odnosić sukcesy. Zrobię wszystko, aby mogły realizować marzenia. Najstarsza, 21-letniaDominika obecnie jeździ konno tylko w wolnych chwilach, bo poświęca się nauce – mówi dr A. Mościcka.

Więcej informacji dostępnych jest przez link na Facebooku – dr n. med. Agata Mościcka.

Finał Halowego Pucharu Polski w Skokach przez Przeszkody – Janów Podlaski 30.03-01.04.2012 – Finał BCC-2 miejsce: dr Agata Mościcka na DANCING QUEEN

Jeżeli chcesz pomóc w zwycięstwie dr A. Mościckiej w konkursie „SPORTOWIEC  AMATOR  2012″, to wyślij SMS pod nr 72355 o treści AMATOR.2 – pamiętaj: każdy głos się liczy.

dr n med. Agata Mościcka

Wyślij SMS pod nr 72355 o treści AMATOR.2

dr n med. Agata Mościcka2

Wyślij SMS pod nr 72355 o treści AMATOR.2

 

 

 

 

 

 

Zapisz się na newslettera-otrzymasz za darmo ebooka o procedurach w neonatologii
Standard Świadczenia Usług Medycznych "Neonatologia"
Po prawej stronie wpisz swój adres e-mail i kliknij DOSTĘP ZA DARMO. Otrzymasz wtedy darmowego ebooka o obowiązujących aktualnie standardach świadczenia usług medycznych z zakresu neonatologii. Życzymy miłej lektury.

,

KONTAKT

Kontakt możliwy jest przez Twittera lub FeedBurnera. Poniżej proszę wybrać ikonę :

Comments are closed.